Photo Rating Website
Start pasemnka paroxetine paklon palka wodna
pałac w rydzynie

aaaabeti1036aaaa

Temat: Wrocław 2009
Zapewne, Remigiuszu masz jakieś przemyślenia na temat trasy... Nie wiem czy to odpowiednie miejsce ku temu ale jako, że leszno i wrocław to moje okolice więc ośmielę się polecić kilka miejsc po drodze do wrocławia. W okolicach leszna pałac w Rydzynie, dalej warto udać się w okolice Milicza (dolina Baryczy, stawy milickie) nawet jakieś pagórki (na nich sady jabłkowe ) w okolicach Trzebnicy i Obornik się znajdą. Pozdrawiam i życzę udanej wycieczki! PS. Jeśli w okolicach leszna potrzebna byłaby jakakolwiek pomoc to slużę uprzejmie.
Źródło: podrozerowerowe.info/viewtopic.php?t=1541Temat: Wesele w Lesznie i okolicach
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach   martynka1 My też przed naszym ślubem oglądaliśmy restauracje Toscania i jak dla mnie bardzo fajne miejsce chociaż my się nie zdecydowaliśmy ze względu na jak nam się wydawało małą ilość miejsca do tańczenia i małą ilość miejsc noclegowych ale z rozmowy z kierowniczką wygląda że mają profesjonalne podejście i pewnie nie zawiodą :) karolina i lukasz Pałac w Rydzynie to piękne miejsc ale nic nie mogę na jego temat powiedzieć bo nigdy tam na weselu nie byłam :) Dla nas niestety okazało się za drogie już nie pamiętam w tej chwili dokładnie ile co kosztuje ale trzeba tam nie mała kwotę zapłacić za samo wynajęcie sali no i jeszcze za jedzenie ale miejsce fantastyczne :) Natomiast Pałac w Gębicach nie zrobił na nas aż takiego wrażenia ale może dlatego że byliśmy tam w lutym więc park...
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=238682


Temat: Leszno/Rawicz okolice - gdzie 1-dniowa wycieczka
Użytkownik "Ania" <myszankaWYTNIJTO@op.pl> napisał w wiadomości news:62f3.00000031.448d1241@newsgate.onet.pl...[color=blue] > Witam > Jakie miejsce, atrakcję turystyczną itp. polecalibyście jako cel jednodniowej > wycieczki w byłym leszczyńskim, ewentualnie w sasiedztwie. > Z góry dziękuję.[/color] Zalezy co lubisz. Jedni wolą lotnisko w Lesznie a inni pałac w Rydzynie. Może filmowe Soplicowo (nie pamiętam nazwy zdaje się okolice Racotu przy drodze Kościan-Gostyń) a może św Górę w Gostyniu. Sam Racot z koniami też może byc dla kogoś interesujący. Wszystko zleży od preferencji co sie chce zobaczyć ale pd-zach Wielkopolsce troche tego jest. A.
Źródło: wirtualna.warszawa.pl/forum/showthread.php?t=43915beti1036

Designed By Royalty-Free.Org