Photo Rating Website
Start pasemnka paroxetine paklon palka wodna
mzos płock

aaaabeti1036aaaa

Temat: Płock, 7.06.2009
XXXI Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych CWC. 7 czerwca 2009 Stadion MZOS przy ul. Kochanowskiego w Płocku. Organizator: ZKwP Oddział w Płocku Teren wystawy: Stadion MZOS Płock ul. Kochanowskiego Termin przyjmowania zgłoszeń do: 3 maja 2009 Opłaty: pierwszy pies (z katalogiem) - 70 zł za każdego następnego (bez katalogu) - 60 zł szczenięta (bez katalogu) - 30 zł weterani (bez katalogu) - bezpłatnie rasy polskie (bez katalogu) - bezpłatnie w dniu wystawy 100zł za każdego psa (nie dotyczy szczeniąt i weteranów) Grupa II FCI Jan Gajewski dobermany, pinczery i sznaucery, czarny terier rosyjski Andrzej...
Źródło: czernysz.net/forum/viewtopic.php?t=989



Temat: AZS AWF Warszawa drużynowym mistrzem Polski w pływaniu
...W zawodach wystartowała cała polska czołówka, z medalistami grudniowych mistrzostw Europy na krótkim basenie. Podczas dwudniowej rywalizacji nie zanotowano jednak wyników zbliżonych do rekordów kraju. Wyniki drużynowych mistrzostw Polski w pływaniu Klasyfikacja drużynowa: M K łącznie 1. AZS AWF Warszawa 154 165 319 pkt 2. KS KO-Novita 10 Z. Góra 122 145 267 3. MKS Trójka Łódź 110 115 225 4. AZS AWF Katowice 101 86 187 5. KP MZOS Płock 68 102 168 6. BUKS Warszawa 66 102 168 7. UTS Orlik Lublin 76 79 155 8. Korner 2-Novita 10 Z. Góra 68 58 126 9. SKS Start Łódź 49 72 121 10. Unia-Dwory SSA - 115 115 Klasyfikacja indywidualna mężczyzn: 1. Paweł Korzeniowski (AZS AWF Warszawa) 49 pkt 2. Łukasz Drzewiński (AZS AWF Warszawa) 48 3. Wojciech Bziuk (
Źródło: forum.plywanie.net/viewtopic.php?t=339


Temat: PŁYWANIE Skoki od wody, piłka wodna, informacje.
...(AZS AWF Warszawa) 2.08,63 (min. ME) 2. Agnieszka Gapińska (AZS AWF Warszawa) 2.14,17 3. Patrycja Bajerkiewicz (Dwory Unia Oświęcim) 2.17,68 4. Marta Kot (USKS Ostrołęka) 2.19,70 5. Marlena Świderska (Dworu Unia Oświęcim) 2.20,05 6. Katarzyna Ptasińska (Polonia Warszawa) 2.20,71 7. Patrycja Skibińska (AZS AWF Wrocław) 2.23,59 8. Ewelian Sołowiej (MKP Szczecin) 2.23,95 50 m st. dowolnym 1. Agata Korc (AZS AWF Wrocław) 25,82 2. Katarzyna Kowalczyk ( MZOS Płock) 26,59 3. Kamila Włostowska (11-tka Jelenia Góra) 26,65 4. Sonia Bochyńska (Junior Kluczbork) 26,89 5. Dominika Żak (Skra Bełchatów) 27,04 6. Magdalena Fijałkowska (AZS Katowice) 27,69 7. Weronika Wąsiakowska (Polonia Warszawa) 27,72 8. Ewa Posacka (Zryw Opole) 27,84 200 m st.grzbietowym 1. Katarzyna Staszak (Novita Zielona Góra) 2.14,79 (min. ME) 2. Iwona Lefanowicz (Skarpa Lublin) 2.16,83 3. Agnieszka Solan (AZS AWF Warszawa)...
Źródło: softland.org.pl/index.php?showtopic=23972


Temat: Angels of Fire 7- Płock 29.05.2010
...Ariana Vatnikai (Holandia) przez decyzję (po extra. rundzie) 3-0 Walka o pas Mistrzyni Polski PZKB 12. K-1 57kg.: Alicja Piecyk (Fighter Wrocław) pokonała Joannę Paprocką (LKS ‟Lotos” Jabłonna) przez decyzję Pojedynek o pas Mistrza Angels of Fire 11. MMA 70 kg.: Łukasz Sajewski (Akademia Sarmatia Gdańsk) pokonał Marcina Helda (Bastion Tychy) przez decyzję Walka o pas Mistrza Mazowsza PZKB 10. K-1 95 kg.: Wojciech Burdanowski (K.S. Fight MZOS Płock) pokonał Roberta Rzepeckiego (Semiramida Pułtusk) przez RSC w 2 rundzie Walki eliminacyjne 9. MMA 84kg.: Krzysztof Sadecki (Vale Tudo Płock) pokonał Francisco Silvę (Brazylia) przez decyzję 8. L-K 72,5kg.: Karol Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz) pokonał Tomasa Krala (Czechy) przez decyzję 7. K-1 57kg.: Michał Królik (PACO Katowice) pokonał Mateusza Rajewskiego (Rajewski Team Płock) przez niejednogłośną decyzje 6. L-K...
Źródło: forumring.pl/viewtopic.php?t=5972


Temat: Angels of Fire VI Redemption
Komplet wyników: 1. 48 kg.: Michał Kowalczyk (UKS Słupno) vs. Łukasz Sobczak (UKS Słupno) – REMIS 2. 60 kg.: Kamil Zapotoczny (Rajewski Team Płock) pokonał Dawida Gasia (Fight Club MZOS Płock) przez decyzję 3: 0 3. 60 kg.: Arman Amirian (UKS Wyszogród) pokonał Szymona Wachaczyka (UKS Słupno) przez niejednogłośną decyzję 2-1 4. 51 kg.: Aleksandra Szajewska (UKS Wyszogród) pokonała Izabelę Rajewską (Rajewski Team Płock) przez niejednogłośnę decyzję 2-1 5. 51 kg.: Klaudia Pawicka (Rajewski Team Płock) pokonała Karolinę Kosiacką (UKS Wyszogród) przez decyzję Walki MMA: 6. 91 kg.: Mateusz Teodorczyk (Silesian...
Źródło: forumring.pl/viewtopic.php?t=5395


Temat: PŁYWANIE Skoki od wody, piłka wodna, informacje.
...Oleksy (AZS AWF Warszawa) 4.25,59 8. Aleksandra Bernat (Warta Poznań) 4.28,10 200 m st.zmiennym 1. Katarzyna Baranowska (MKP Szczecin) 2.15,18 (min.ME) 2. Aleksandra Urbańczyk (Trójka Łódź) 2.17,35 3. Sylwia Kula (AZS Katowice) 2.20,65 4. Karolina Szczepaniak (Polonia Warszawa) 2.21,14 5. Anna Kowalczyk (Novita Zielona Góra) 2.22,68 6. Karolina Mazurek (Fala Kraśnik) 2.22,90 7. Joanna Chorzewska (Nawa Skierniewice) 2.23,72 8. Katarzyna Żołnowska ( MZOS Płock) 2.24,03 Wyniki sobotnich finałów mężczyźni 100 m st. Motylkowym 1. Paweł Korzeniowski (AZS AWF Warszawa) 53,34 (min.ME) 2. Marcin Babuchowski (Trójka Łódź) 53,85 (min.ME) 3. Bartosz Wiśniewski (AZS Katowice) 54,76 4. Bartłomiej Miziak (AZS AWF Warszawa) 55,59 5. Mikołaj Czarnecki (Orlik Lublin) 55,90 Bartosz Olejarczyk (Trójka Łódź) 55,90 7. Mateusz kierzkowski (Delfin Toruń) 55,95 Wojciech Bziuk (
Źródło: softland.org.pl/index.php?showtopic=23972



beti1036

Designed By Royalty-Free.Org